fbpx
Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon Yapım Ve Yayıncılık Araştırma Ve Uygulama Merkezi (Ün Tv) Stüdyosu Akratek Tarafından Yenilendi.

Selçuk Üniversitesi Radyo-Televizyon Yapım Ve Yayıncılık Araştırma Ve Uygulama Merkezi (Ün Tv) Stüdyosu Akratek Tarafından Yenilendi.

Akratek Elektronik olarak ülkemizin köklü eğitim kurumlarından olan Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi televizyonu ÜN TV stüdyo çekim ekipmanlarının günümüz teknolojisinde yer alan 4K Panasonic marka video kameralar ile yeniledik.

Selçuk Üniversitesi Televizyonu ÜN TV’ye stüdyo çekim ekipmanları teslim edilip kurulumu tamamlandı.

Stüdyo çekim ekipmanlarında PANASONIC 4K Video Kamera ve aksesuarları kullanıldı.

Stüdyoda kamera olarak PANASONIC HC-X2000 UHD 4K Video Kameraya yer verilirken tripod olarak da STEADY markasının ürünlerine yer verildi.

Stüdyo kayıt birimi olarak ise BLACKMAGIC markasına ait HyperDeck Studio HD Plus kullanıldı.

Stüdyo içi mikrofon olarak da SENNHEISER markasına ait ürünler kullanıldı.

Ayrıca ÜN TV ürettikleri bu içerikleri canlı yayınlamak için reji sistemine Vmix sistemi dahil edildi.

Kurulumda ise kablo ve konnektörler özenle altyapıya uygun bir şekilde projelendirildi.

Tüm bu ürünlerin teslimatı kısa zamanda gerçekleştirildi.

Teslimatı tamamlanan ürünlerin kurulumu da Akratek Elektronik firmasının alanında uzman teknik ekibi tarafından eksiksiz bir şekilde yapıldı ve ürünlerin eğitimi de uzman ekip tarafından verildi.

Teslim edilen bu ürünlerle birlikte öğrenciler mesleki hayatlarına, özellikle 4K kamera ve ekipmanları sayesinde yenilikçi, teknolojik ürünlerle hazırlanmış olacaklar..

Selçuk Üniversitesi Televizyonu ÜN TV projesi hakkında detaylı bilgi almak için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek Elektronik firmasını arayabilir veya info@akratek.com adresine mail atabilirsiniz…