fbpx

Hakkımızda

Hakkımızda

Akratek Elektronik broadcast sistem entegratörü bir firmadır.

Ekibini tamamen kendi alanlarından mezun tecrübeli uzmanlardan kuran Akratek’te Elektronik Haberleşme Mühendisleri, Sinema TV bölümü uzmanları, Bilgisayar Mühendisleri, Radyo TV Teknolojileri teknikerleri bulunmaktadır. Güçlü satış ve teknik servis departmanlarına sahip olan Akratek Elektronik müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Bir projeyi oluşturan tüm ürünlerin komple satışını, kurulumunu ve eğitimini yapan Akratek aynı zamanda ürünleri tek tek kutu satışı olarak da yapmaktadır. Doğru ürünü seçmede müşterilerine her zaman seçenek sunan ve destek olan Akratek, satış sonrası teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

Akratek Elektronik kurulduktan sonra Panasonic, Canon, LG, HP, Fujinon, Yamaha, Adobe, Gopro ve DJI gibi tüm dünyada bir çok sektörde tanınan markaların yanı sıra Datavideo, Blackmagic, Edius, Barco, Varizoom, Acebil, Lilliput, Lanparte, Dynacore, HPRC, SmallHD, TVone, Osprey, SmallHD, Teradek gibi broadcast ve provideo sektöründe çok iyi bilinen markaların yetkili bayisi oldu. Akratek Elektronik aynı zamanda Playbox, Ross, Botai, Axel, Cavision, Telestream Wirecast, MTF gibi markaların da Türkiye’de tek aktif distribütörü oldu. Decimator, Matrox, TRYM Light, Metus, Sennheiser, Audio Technica, Rode, Supermicro, Swit, Samyang, Voigtlander, Osprey, Vmix, Varizoom gibi markaların da yetkili bayiliğini başarıyla yürütmektedir. Akratek ayrıca diğer markalardaki ürünlerin satışını da müşterilerinin isteği üzerine yapmaktadır.

Yakın zaman önce www.akratekstore.com online satış sitesini de kuran Akratek müşterinin ürünlerini en uygun fiyatla ve en uygun şekilde 7 gün 24 saat kredi kartıyla sipariş etmesini sağlıyor. Siteden Sony ve JVC broadcast ürünleri dahi satın alınabilmektedir.

Bir çok başarılı referanslara sahip Akratek Elektronik ekibi sektörün büyük bölümü tarafından yakından tanınmaktadır. Bir çok üründe stok, yedek parça bulunduran Akratek Elektronik tecrübesiyle hızlı teklif ve hızlı teslim yeteneğine sahip olup çağın hızına ayak uydurabilmektedir.

About Us

Akratek Elektronik is a broadcast system integration company which is located in Istanbul, Turkey.

Besides being a Ross and Playbox distributor, we are also a dealer of Panasonic, Edius , Blackmagic, Datavideo, Atomos, Lanparte, Dynacore, Lilliput, Wirecast, Acebil, HPRC, Varizoom, Osprey, Barco and Teradek products. Our company consists of young and experienced staff. Akratek staff consists of broadcast and computer engineers, Cinema and TV experts who graduated from the aforementioned department at university. Our sales department and technical support department mainly focus on customer satisfaction. We not only always keep in touch with our customers but also we visit them one by one in Turkey. We both demonstrade our products and train our customers. We also provide strong technical support to our customers.

Profesyonel Ürün Çeşitleri ile Kurumsal işlerinizde Kaliteli Çözümler Sunuyoruz.
Tüm Ürün Çeşitlerimiz, Fabrikasyon Hatalara Karşı Garanti Kapsamındadır.
Müşteri hizmetleri ve teknik personel ekibimiz ile profesyonel hizmet sunmaktayız.
Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz. Çözüm odaklı hizmet vermekteyiz.
Uzman ve tecrübeli teknik ekibi ile Akratek sektöründe lider.