fbpx
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlük Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Canlı Yayın ve Prodüksiyon Ekipmanları Akratek Tarafından Teslim Edildi.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlük Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü Canlı Yayın ve Prodüksiyon Ekipmanları Akratek Tarafından Teslim Edildi.

Akratek Elektronik üniversitelerin ürün alımlarında, kurumların tercihi olmaya devam ediyor. 

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlük Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü içerisinde bulunan uygulama merkezine, stüdyo çekim ekipmanları ve canlı yayın ekipmanları teslim edilip kurulumu tamamlandı. Stüdyo çekim ekipmanlarında Fujifilm marka 4K video kamera ve aksesuarları kullanıldı.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlük Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü içerisinde bulunan uygulama merkezine, stüdyo çekim ekipmanları ve canlı yayın ekipmanları teslim edilip kurulumu tamamlandı.

Stüdyo çekim ekipmanlarında Fujifilm marka 4K video kamera ve aksesuarları kullanıldı.

Ayrıca kurumsal iletişim koordinatörlüğü ürettikleri bu içerikleri canlı yayınlamak için reji sistemine Vmix sistemi dahil etti.

Kurum aktüel çekimlerde kullanılmak üzere Godox, Saramonic, Rode, Manfrotto gibi ürünleri tercih edildi.

Tüm bu ürünlerin teslimatı kısa zamanda gerçekleştirildi.

Teslimatı tamamlanan ürünlerin kurulumu da Akratek Elektronik firmasının alanında uzman teknik ekibi tarafından eksiksiz bir şekilde yapıldı ve ürünlerin eğitimi de uzman ekip tarafından verildi. SAMSUN ONDOKUZ MAYIS Üniversitesi Rektörlük Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü projesi hakkında detaylı bilgi almak için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek Elektronik firmasını arayabilir veya info@akratek.com adresine mail atabilirsiniz…