fbpx
Düzce Üniversitesi 4K Uygulama Stüdyosu Akratek Elektronik Tarafından Kuruldu.

Düzce Üniversitesi 4K Uygulama Stüdyosu Akratek Elektronik Tarafından Kuruldu.

Akratek Elektronik eğitim kurumlarına 4K eğitim stüdyoları kurmaya devam ediyor.

Düzce Üniversitesi içerisinde bulunan uygulama merkezine, 4K stüdyo çekim ekipmanları teslim edilip kurulumu tamamlandı.

Stüdyo çekim ekipmanlarında Blackmagic Studio Camera 4K Pro ve aksesuarları kullanıldı.

Stüdyoda kamera olarak Blackmagic Studio Camera 4K Pro yer verilirken lens olarak da Panasonic LUMIX lenslere yer verildi. Bu lenslere yer verilmesinin nedeni ise kameraların Panasonic lenslerle birlikte, bütün fonksiyonlarının aktif olarak kullanılabilmesi.

Stüdyo kayıt birimi olarak ise yine Blackmagic markasına ait HyperDeck Studio kullanıldı.

Stüdyo içi haberleşme olarak da Datavideo markasının intercomu kullanıldı. Tüm bu ürünlerin teslimatı kısa zamanda gerçekleştirildi.

Teslimatı tamamlanan ürünlerin kurulumu da Akratek Elektronik firmasının alanında uzman teknik ekibi tarafından eksiksiz bir şekilde yapıldı ve ürünlerin eğitimi de uzman ekip tarafından verildi.

Kurulumda ise kablo ve konnektörler özenle 4K altyapısına uygun bir şekilde projelendirildi.

Teslim edilen bu ürünlerle birlikte öğrenciler mesleki hayatlarına, özellikle 4K stüdyo kamera ve ekipmanları sayesinde yenilikçi, teknolojik ürünlerle hazırlanmış olacaklar.

Düzce Üniversitesi 4K Uygulama Stüdyosu projesi hakkında detaylı bilgi almak için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek Elektronik firmasını arayabilir veya info@akratek.com adresine mail atabilirsiniz…