fbpx
Ross Video Streamline Medya Varlık Yönetimi

Ross Video Streamline Medya Varlık Yönetimi

Ross Video’nun yeni medya grafik varlık yönetim ve düzenleme çözümü Streamline satışa çıktı.

Ross Video web teknolojisi platformuna dayanan yeni kuşak varlık yönetim sistemi Streamline, Ross XPressiongraphics sistemiyle tam bütünleşerek kullanıcılara basit sürükle-bırak tarzı iş akışıyla grafik şablonlarına varlıklar ekleme imkanı sunuyor.

Yazılımın zengin varlık malzeme verisi çeşitliliği, kullanıcıların grafiklerini kolayca düzenleyip aramalarını sağlayarak yapımlar arasında içerik bulup yeniden kullanmak için gereken çabayı büyük ölçüde azaltıyor.

Streamline’daki güçlü bildirim araçları, iş akışı sürecinde her türlü ölçünün hızlı veri görselleştirmesini sağlıyor. Bilgiler kaynakların kuruluşa en yüksek kazanç getirecek alanlara daha iyi atanması için kullanılabiliyor.

Streamline bildirimleri istek tipleri, son tarihler, sipariş eğilimleri, en çok istenen varlık tipleri ve diğer ayrıntıların takip edilmesini sağlıyor.

Streamline sipariş yönetim sistemiyle grafik yapımının yönetilmesine ve öncelik sırası belirlenmesine imkan veriyor. Sistem yer tutucu iş akışları sunuyor; grafikler sanat bölümü tarafından tamamlandığında Streamline tarafından otomatik olarak XPression şablonuna aktarılıp yayına hazır hale geliyor. 

Ross Video Pazarlama Ürün Müdürü Shawn Snider şöyle konuştu: “Yetenekli ekibimizin Streamline’ı geliştirme sürecini başarıyla tamamlamasından inanılmaz gurur duyuyorum. Grafikler için varlık yönetimini çok kolaylaştıran ve her yayıncıya iş akışını daha iyi yönetmek için güçlü araçlar sağlayan, güzel ve kullanımı kolay bir çözüm yarattığımız için özellikle müşterilerimiz ve ilk kullanacaklar için heyecanlıyım.”

Ross ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek’i arayabilirsiniz.