fbpx
Broadcast Sektöründe Akratek ile Güvenli Online Alışveriş

Broadcast Sektöründe Akratek ile Güvenli Online Alışveriş

Sektörün güvenilir firmalarından olan Akratek Elektronik siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için online olarak güvenli alış yapabilme imkanı sunuyor.

akratekstore.com sayesinde artık ister evden, ister işten, ister çekim yaptığınız yerden direkt sipariş verebileceksiniz. Sipariş aşamasında ilgili müşteri temsilcisine sorularınızı rahatlıkla yöneltebileceksiniz.

Akratek Elektronik sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına online satış departmanını tamamen alanında uzman ekibi ile oluşturmuştur ve bu ekip sizlere, siparişlerinizde, sipariş öncesi yazılı olarak göndereceğiniz sorularınızda da yardımcı olacaktır.

akratekstore.com da hangi ürünleri bulacaksınız ?

TV yayıncılık ve prodüksiyon sektörünün öncü markalarını, kameraları ve bu kameralara uyumlu kayıtçı, tripod, batarya, omuz setleri, mattebox, follow focus, lens vb… diğer aksesuarları bulabileceksiniz.

Televizyon yayıncılığı adına kurumunuzun ihtiyacı olan stüdyoda kullanabileceğiniz kameralardan ışık sistemine, reji ve ana kumanda odalarında da kullanacağınız video, ses ekipmanlarına, kablo ve konnektöre varana kadar burada bulabileceksiniz.

Site üzerinden yapacağınız alışveriş ile alacağınız ürünleri kredi kartına taksitle alma imkanınız olacak. Peşin ödemelerde ise güzel indirimler sizi bekliyor olacak.

akratekstore.com’da zaman zaman kampanyalar olacaktır. Bu kampanyalardan yararlanmak için Akratekstore Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarına üye olarak haberdar olabilirsiniz.

Kaçırılmayacak fırsatlar garaj günleri sizlerin bilgisine sunulacaktır.

akratekstore.com’da 100 TL ve üzeri alış verişlerde kargonuz ücretsiz olarak tarafınıza ulaşacaktır.