fbpx
Akratek Elektronik Playbox Ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı oldu!

Akratek Elektronik Playbox Ürünlerinin Türkiye tek yetkili satıcısı oldu!

Otomasyon yazılımları üreten ve 20 yıllık bir tecrübeye sahip Playbox firmasının, Türkiye tek yetkili satıcısı Akratek Elektronik oldu.

Ülkemizde Airbox ve Titlebox ürünleriyle bilinen Playbox firmasının ürün gamında bulunan diğer ürünlerini de Akratek Elektronik tanıtacaktır. Kurulduğu günden bu yana onbinlerce setup kurmuş olan güçlü Playbox firmasının ürünleri ülkemizde de çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çok kritik noktalarda görev yapan Playbox ürünler 7/24 operasyonlarda çok önemli görevler üstlenmektedir.

Ülkemizde kurulduğu günden bu yana bir çok setup, başarılı bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.Playbox Ceo’su Pavlin Rahnev ve Playbox Satış müdürü Georgi Krastev’nin ofisimize yapmış oldukları ziyaret neticesinde Akratek Elektronik olarak,  güçlü bir yazılım geliştirici firma olan Playbox markasının yetkili tek satıcısı olduğumuzu gururla duyurmak isteriz. 

Akratek Elektronik bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Playbox ürünlerinin tüm projelendirme , kurulum ve destek ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Güçlü teknik servisi ile sadece Playbox ürünlerine destek verecek destek personeli ve Playbox ürünleri proje yöneticisi ile satış ve satış sonrası merak edilen ve ihtiyaç duyulan tüm sorular kısa sürede cevaplanacaktır.

Akratek Elektronik, müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu ve ürün satışından sonra da ürünün takibinin yapıldığı bir anlayışla hizmet vermeye devam edecektir.Akratek Elektronik, Playbox firmasının ürünlerinin satışı için  bayilikler verecektir.

Playbox ürünlerinin Bayisi olmak için Akratek Elektronik ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Playbox hakkında

Playbox Technology ( www.playboxtechnology.com) uluslararası, 120 ülke de işbirliği içinde bulunan , yayın amaçlı IT hizmetleri için çözüm üreten bir firmadır. Playbox teknoloji en iyi çözüm sunma,  araştırma ve geliştirme faaliyetlerine odaklanmıştır.  Bu güne kadar 16.000 üzerinde doğrudan satış ve tv kanalına çözüm üretmiştir. Ulusal, yerel, web tv , DVB( IP/ASI) yayın yapan Tv kanalları, müzik kanalları, Film kanalları Playbox ‘ın platformunu kullanan Tv kanallarıdır.

Akratek Elektronik announced  an exclusive dealer of Playbox in Turkey !

Playbox is a company which produce the automation software for 20 years and Akratek Elektronik  is the only authorized reseller  in Turkey of Playbox.

Akratek Elektronik, will present  most known Airbox and Titlebox Products of the Playbox Company in Turkey. 

Playbox is known, tens of thousand set up since it’s founded, is strongly known and chosen company in our country. 

The Playbox Products have very critical and high priority position on critical operations in 7/24 hours works. There are a lot of installed  products still works successfully in our country without any error in many TV stations. 

We can proudly announce that we are only exclusive reseller of Playbox, in Turkey from now on the according to our new partnership after Mr. Pavlin Rahnev the CEO of Playbox and the sales Manager Mr. Georgi Krastev’s visit in our head office Akratek Elektronik, in İstanbul.

Akratek Elektronik is responsible for all set up, projects and the technical support of Playbox,here after  in Turkey.  All questions about  Playbox products, will be  supported by Akratek support staff and after sales team . Project questions will be supported by Akrateks’s Project manager also,  profesionally answered in a short time. Akratek Elektronik is going to service with customer satisfaction mentality and will continue to be followed with an understanding of the product and then the product sales.   

Akratek Elektronik will give the dealership of Playbox company products. Please  contact with Akratek Elektronik  to be our dealer. www.akratek.com