fbpx
Uşak Üniversitesi Öğrencileri Film Projelerine Panasonic ile devam ediyor.

Uşak Üniversitesi Öğrencileri Film Projelerine Panasonic ile devam ediyor.

Uşak Üniversitesi öğrencilerinin yeni teknoloji ürünleriyle buluşabilmesi için Akratek Elektronik, Panasonic 2/3 inç ve 1/3 inç HD kameralar ve uyumlu aksesuarları ile çözüm sundu.

İhtiyaç doğrultusunda 2/3 inç HD omuz kamerası olarak Panasonic HPX600 ve el tipi kamerada ise 1/3 inç AJ-PX270 HD kamera ve uyumlu aksesuarları kuruma teslim edildi. Ürün kullanım eğitimleri ise Akratek Elektronik Teknik Servis Müdürü Osman Gökçe tarafından verildi.

İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri çeşitli alanlarda gerçekleştirecekleri prodüksiyon çalışmalarına artık yeni teknoloji ürünler ile devam ediyor. Proje kapmasında DSLR seri kamera olarak Canon markası ile çözüm sunan Akratek Elektronik, aksesuar konusunda da her zaman olduğu gibi en uygun aksesuarları kuruma teslim etti.

Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin Radyo Televizyon ve Sinema, Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Yeni Medya bölümlerinin öğrencileri yeni ekipmanlarıyla tanışarak profesyonel hayata atacakları ilk adımlara da hazırlanmış olacaklar.

Malzeme ve ekipmanların ihale sürecindeki teslimat ve eğitim süreçlerinin tamamlanması ile birlikte RTV ve Sinema Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Vedat Çakır da gelinen bu noktadan son derece memnun olduklarını ifade etti. Yeni kurulan bir üniversitenin teknik anlamda da sağlam bir donanıma sahip olması gerektiğini belirten Çakır, bu anlamda İletişim Fakültesi’nin temelinin atıldığını vurguladı.

Proje hakkında detaylı bilgi almak için 0216 291 22 30 numaralı telefondan Akratek Elektronik’i arayabilirsiniz.