fbpx
ATV Yenibosna Stüdyolarında Ross XPression KJ Sistemini Kullanmaya Başladı

ATV Yenibosna Stüdyolarında Ross XPression KJ Sistemini Kullanmaya Başladı

3d KJ ihtiyacı için yatırım kararı alan ATV, Yenibosna Stüdyolardaki yayınlar için kullanılmak üzere Ross XPression çözümlerinde karar kıldı. ATV teknik ekibinin uzun testleri sonucu alımına karar verdiği Ross XPression, düşük bütçeli ve yüksek kalite grafik çözümü ile tam aranılan ürün oldu.

3 boyutlu grafik hazırlama başarısı ve 3d obje import edebilme özelliği sayesinde ana kumanda, prodüksiyon rejileri ve canlı yayın araçları içerisinde kullanılabilecek bir çözümdür. Kullanıcı dostu diye tabir edilen kolay kullanım arayüzü sadece 1 günlük kullanıcı eğitimi ile ürün yayında kullanılabilir duruma gelmiştir. SD/HD giriş ve çıkış kaynakları arasında geçiş yapılabilen Rossvideo grafik kalitesi olarak rakipleri ile çok rahat yarışabilmektedir.

Yurt dışında çok iyi bir satış başarısı yakalayan Rossvideo XPression ürünü, bundan sonra ülkemizde başarılı  bir yer edinecektir. Akratek Elektronik’in satış sonrası göstermiş olduğu teknik destek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı da ATV teknik ekibi tarafından takdir edilmiştir .

Ross XPression donanımsal ihtiyaçlar açısından özel ürün gerektirmeyen bir platform üzerinde yükselmiştir. Donanımsal yedeklilik gerektiren durumlarda kolay temin edilebilen  komponetler hizmet alımını kolaylaştırmaktadır. Ross XPression Kj sistemi bir iş akışını da beraberinde getirmektedir. Üzerinde kısıtlamaların yapılabildiği bir iş akışında kullanılabileceği gibi, tüm özellikleri kullanıcı tarafından kontrol edilebilen bir iş akışını da beraberine getirmektedir. Ross XPression’un yazılım bilgisi gerektirmeyen visual script ile kullanılıyor olması  kullanıcılar tarafından da beğeni ile karşılanmıştır.