fbpx

Post Prodüksiyon Ekipmanları

Video Post Prodüksiyon için gerekli yazılımların ve donanımların satışı, kurulması ve teknik servisi tarafımızdan verilmektedir. Özellikle Edius kurgu yazılımı ve Prodad, Vistitle gibi plug-in yazılımlar ve Davinci gibi hem renk düzenleme hem kurgu yazılımları Akratek Elektronik tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca isteğe göre Adobe, Cinema 4D gibi yazılımların satışı da yapılmaktadır. Davinci için kontrol paneli satışları da ister Blackmagic marka orjinal istenirse Tangent gibi üçüncü firma ürünleri Akratek Elektronik tarafından yapılmaktadır.

Kurgu yazılımlar bazen sadece yazılım bazen de kurulu hazır sistem olarak yapılmaktadır. Sistemlerde genellikle HP veya Supermicro workstation ürünleri kullanılmaktadır. Kurgu yazılımlarına uyumlu olarak genellikle Blackmagic Decklink kartların satışı yapılmaktadır. Kurgu sistemlerine uygun kullanılabilecek ekonomik Fortinge ve Lilliput gibi markalarda video monitörler veya kalibre edilebilir üst seviye TVLogic gibi video monitörlerin de satışı yapılmaktadır. Kurgu sistemleriyle birlikte M-Audio gibi speaker sistemleri veya Sennheiser gibi kulaklıklar da temin edilebilmektedir.

İsteğe bağlı olarak Apple sistemlerin de satışı yapılmaktadır. Akratek Elektronik özellikle Eğitim kurumlarının ve Televizyon kanallarının Post Prodüksiyon kurgu odalarının ekipman ihtiyacını sağlamıştır. Video sistemlerinin yanı sıra ses kaydı için Offtube odalarının ses mikseri, mikrofon ve kayıtçı cihaz ihtiyaçları için de genellikle M-Audio, AKG, Yamaha, Soundcraft gibi markalar tercih edilmektedir.