fbpx

Enteresan Şeyler Prodüksiyon Akratek ile Devam Ediyor.

TRT’ye biri hafta içi hergün olmak üzere 2 farklı program yapan Enteresan Şeyler Prodüksiyon, son dönem yeniliklerini Akratek Elektronik ile yapmaya devam ediyor. 

Görüntü mikseri olarak Akratek’in önerisiyle Panasonic AG-HMX100 HD-SD görüntü mikseri kullanmaya başlayan Enteresan Şeyler Prodüksiyon, 2 adet kurgu setini Akratek’in önerisiyle Grass Valley Edius 6’ya dönüştürdü. 

Enteresan Şeyler Prodüksiyon, Akratek Elektronik’ten temin ettiği Datavideo ITC-100 interkomun ardından stüdyo çekimlerine hareket katmak için Akratek’in kurulumunu yaptığı Mini Jib’i de canlı yayında kullanmaya başladı. Ayrıca Datavideo ve Blackmagic dönüştürücüler de kullanan Enteresan Şeyler Prodüksiyon, teknik ekipman yatırımlarında Akratek Elektronik ile sadece bir satıcı firmadan öte danışmanlık desteği alabildiği, teknik destek anlamında her zaman yanında olan bir firma ile çalışma içine girmiş oldu.

Kullanılan ekipmanlar hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 291 22 30  numaralı telefondan Akratek Elektronik’i arayabilirsiniz.